czwartek, 30 grudnia 2010

sylwester

cześć
dopiero zaczynam swoją przygodę z blogiem
z powodu zbliżającego się sylwestra chciałam wam zaprezentować 
moją kreację sylwestrową
wszystkie jej części prócz torebki
zostały kupione na wysprzedażach poświatęcznych :)

spódniczka vero moda- 59 zł
gorset H&M- 30 zł
szpilki pull&bear 79 zł
koczyki second hand
+ torebka allegro

do tego planuje założyc czarne rajstopy

włosy mam na zdjęciu spięte
ale planuje je albo porządnie wyprostować
lub pokręcić












oczywiście życze wam miłej zabawy i dzięki za odwiedzenie bloga pozdrawiam
<3


1 komentarz:

  1. spódniczka niewiarygodnie piękna <3 zresztą cała kreacja mi się podoba. :)
    http://ewsko.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń